чЮдна сторіночка

 


noRths
Настрій: меланхолія....
Музика: Гімн України

Останній дзвоник..

Ну от, пару днів і - прошай рідна школо... Дивне якесь відчуття - більше, мабуть, все таки сумних ноток, аж не віриться що все от-так от просто - раз-два і я опинюсь у вихорі дорослого життя. Ні, реально не віриться!!! От дурепа, зара зареву)) Завжди по-іншому представляла собі момент розпрощання зі школою: море радощів, позитиву, типу нарешті цей жах скінчився, фу, школа, я її терпіти не можу і т.д і т.п. А тепер розумію шо не все то так просто, куди далі, як далі - без понятія анінайменшого.. Ще були якісь надії поступити в Шеву, та після "офігєнно" зданого незалежного тестування з історії полетіли вони далеко, надовго, коротше повертатись поки не збираються) 

Я в трансі... Так хочеться обгородитися якоюсь невидимою плівкою від усього, замуроватись, відсторонитись від усього, бо оте "Усе" мене починає жахати, коли розумієш, шо тепер реально тре все робити самому, і ніхто не прийде й не буде те втішати коли шось не так. А з іншого боку таааку гордість за себе відчуваєш : типу, вау, це ж Я, я тер сама по собі, нууу пре від цього трохиРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 31

Заздрю я людям, які сумують за школою. В мене ні про останній дзвінок ні про випускний нічого хорошого не згадується. Навпаки, знала би що в мене буде такий тупий випускний, то б взагалі на нього не прийшла б, а то ще й батьків з собою приволокла :(

Але це все жахіття позаду. В універі все по-іншому, і ставляться до тебе по-іншому. Тому радій, що тобі буде що згадати про школу.

я теж на останній дзвінок не хтіла йти, але з іншої сторони так хочеться щоб ну хоч щось як у людей....

Да это правда)))вот уже 10 класс я закончила,а до сих пор не определилась с выбором профессии((((

з професією я, слава богу, визначилась, і ти визначишся, рано чи пізно, а все рівно зрозумієш до чого тягне) успіхів) (10-ий клас - таки найлафовіший:))

Теперь я начинаю сомневатся в правильности свого решения...наверное я все таки пойду в 10-й клас...

нуууу...тута на жаль не маю права шось казати - вибирай сама) залишишся в школі - це ще два роки чистої лафи і свободи)

=))

А чё ты не хотела туда ити?..

Незнаю..надоело наверное

Мені тобі порада, як людини, яка то все пройшла. Якщо ти чітко визначилася з професією - не йди у 10 клас - це лише марнування 2-х років свого життя. Якщо ж не визначилася - то краще йди, буде два роки подумати.

А ты не жалеешь что закончила 11 класов?

Насправді, останній дзвоник - то є дійсно свято, з тих, котрі визивають максимум емоцій! У когось позитивних, у когось навпаки негативних. Проте школа - насправді рідна стає за всі ці роки... І ті почуття, котрі ти переживаєш, почувши той дзвін в останнє неможлдиво з чимось порівняти, чи висловити словами! Стосовно того, коли ліпше йти зі школи після 9 чи 11 класу - то це індивідуальний вибір кожного, котрий безпосередньо залежить від обранної професії. Набагато важче коли професія не обрана... Проте часом навіть коли вирішують 2 роки просидіти в школі, прагнучи знайти себе, воно не завжди так виходить! Тому як на мене, спочатку треба відштовхуватися від інтересів, тоді плавно перейти до професії, а тоді і з часом можна все владнати =)

Гарно написано!..

Ще були якісь надії поступити в Шеву hermes bags http://www.katybags.com

 Мy page ВКонтактах

Интересы
FCDK, бажання комусь вмазати, велосипед, весна, виїзні матчі, вірність, воротарі, гарні люди, глибокий зміст, глушина, диктофон, друзі, дураковаляння, екстрім, Життя, журналістика, збирання грибів, зима, зорі, квіти, кеди, Книги, комети, концерти, Космос, ластівки, ліс, літо, м'ячі, малювання, могилки, мої джинси, моя кицька, музика, наш фан-клуб, нічне місто, осінь, північне сяйво, північні олені, пісні під гітару, Пішохідний міст, поезія, Поле, презирання арсів, пульт від телевізора, резинки для волосся, рибалка, рози (і троянди теж), смерть, сонце, стадіон Динамо имені Валерія Васильовича Лобановського, тварини, творчість, тиняння по підозрілим закоулкам, фіалки, фотографія, футбол, футболка Шовковського, хмарки у вигляді тварин..., хом"ячки, шампанське, яблуки

Антиинтересы
вечірки, ВіталічкаКозеееееее..ловський, диско, кроти, лицеміри, нічні клуби, фіфочки

ОБОЗ.ua